Kdo se Vám bude věnovat

Jmenuji se Roman Straka. Již dvacet let se věnuji rekonstrukcím koupelen a bytů. Za ta léta jsem si velice dobře uvědomil,  jak je důležitá příprava před zahájením samotné realizace zakázky. Na tuto etapu rekonstrukce nebo realizace nové koupelny se často ze strany stavebních firem vynakládá málo času a málokdy je řešena s trpělivostí kterou si tato nemalá investice zaslouží.

 

Proto jsem se rozhodl že tato pravidla změním. Prioritou se pro mne nestala samotná realizace ale dokonalá připrava.

  1. Kontakt se zakazníkem – na schůzce zjistím o zákazníkovi maximum informací co se týka jeho oblíbenych barev, materiálů, životního stylu, prostředí kde se bude realizovat zakázka…….
  2. Detailní zameření koupelny a wc.
  3. Po vyhodnocení bodů 1 až 2 se pokusim navrnout takovou koupelnu která by maximálně vyhovovala potřebám zákazníka.
  4. Po odsouhlasení dispozice koupelny nastává fáze výběru materiálů na stěnu a podlahu záměrně píši materiálů protože dnešni technologie v tomto dávají zakazníkům volnou ruku i když stále z 80 % realizací přetrvává věky osvědčená keramika ( obklady a dlažby).
  5. Výběr zařizovacích předmětů – vana, sprcha, toaleta, baterie…….
  6. Body 4 až 5 mohou být realizovány v klidu Vašeho domova kdy vám pomocí našeho ,, virtuálniho studia “ vše odprezentujeme pomocí internetu, nebo společnou návštěvou ,, kameného koupelnového studia či vzorkovny“
  7. vypracováni seznamu materiálu včetně cen, kdy se snažíme o zajištění té nejlepší reálné ceny na trhu.
  8. Zhotovení detailního harmonogramu prací.
  9. Předání zakázky realizační firmě mohou to být naše partnerské firmy, ale klidně i některá firma dle Vašeho návrhu.

V průběhu realizace jsme připraveni řešit možné vzniklé problémy přímo s realizační firmou.

Proč se obrátit na nás? :                                                                                                  Dlouholetá praxe v oboru. Empatický přístup ke klientům. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě. Umění řešit krizové situace. Nová koupelna je Vaše radost starost nechejte na nás. Těší nás Vaše kladné reference. Mnoho spokojených okamžiků v nové koupelně.

Vám přeje Straka Roman

Roman Straka