Koupelna v novostavbě

Koupelna 3,6 m2, WC 1,3m2 prostor bez oken.

Představou zákazníka byla moderni,  nadčasová koupelna a toaleta, která by vyžadovala minimum  vynaloženeho usilí na údržbu a přitom by podtrhla osobnost klienta. Zároveň mu poskytla maximum relaxace na tak omezeném prostoru.

Rozhodli jsme se po konzultacích se zákazníkem a po vyhodnocení zbývajícího interieru bytu, kde bylo vše včetně psa řešeno černobíle. Zvolit teplé světlé tóny přírodního travertinu v kontrastu s hranatými zařizovacími předměty. Kontrast jemného s drsným.

 

 

 

V koupelně je vanička z litého mramoru v rozměru 120 x 80 ( vhodná i pro očistu psa majitelů) doplněna termostatickou sprchovou baterii s hlavovou sprchou a masážními tryskami, umyvadlo Laufen Pro 80 s vyšší otočnou stojánkovou baterii ( snadnější napouštění kýblů  při absenci vany).

 

 

 

WC je vybaveno umývátkem Roca Hall a závěsnou záchodovou mísou stejné značky se samozpomalovacím poklopem ( ocení hlavně páni ) a wc modulem geberit se skleněným ovládacim tlačítkem. To celé v hranatém designu.

Na umyvadle je umyvadlová bidetovací baterie což je další z hygienických vychytávek.

 

Přístup do instalační šachty je zakryt nábytkovou roletkou, za kterou vzniklo úložné místo na hygienické a čistíci prostředky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *